Polecamy

Ponoć najchętniej korzysta się z usług sprawdzonych marek.
Dlatego poniżej przedstawiamy osoby i miejsca z którymi warto podjąć współpracę 
i nasza firma ręczy swoim dobrym imieniem za ich profesjonalizm,
najwyższy poziom, niebanalne podejście do tematu,
otwartość na nowe pomysły oraz chęć współpracy:

5. Glamour

Salon fryzjerski

Marika Bandura - to dziewczyna urodzona z grzebieniem i nożyczkami! Niebanalne fryzury i miliony pomysłów na udany look! Możliwe dojazdy do klienta. Zapraszam do salonu: Kłecko, ul. Czerniejewska 48

Michalina Logo 1

Fotografia

Michalina Andrzejewska - fotograf z prawdziwego zdarzenia! Uwieczni nie tylko śluby, wesela czy chrzciny, ale także pierwsze dni życia dziecka lub ostatnie dni ciąży przyszłych mam. Słowem - pełne marzeń zdjęcia małych i dużych.

Arek Logo

Bańki mydlane lub iluzja

Arek Gwizdała - to człowiek-pasja! Chcesz mieć na swojej imprezie oryginalny pokaz baniek mydlanych? Lub intryguje Cię iluzja w każdym znaczeniu tego słowa? W takim razie uczestnik programu Mam Talent idealnie wpasuje się w Twoje oczekiwania.

SHU_V9RB4O

Wypożyczalnia samochodów

Autogalant to odpowiedź na kłopoczącą zapytanie: "jak się dostać na imprezę?" lub "jak powrócić z imprezy?". Firma oprócz wypożyczenia auta, trudni się dowozem pasażerów w ustalone miejsce. Może trzeba dowieźć rodzinkę na ślub i wesele? Zapraszam!

Saal_Digital_PL_500px_RGB

Profesjonalne fotoksiążki

Jako nowoczesny dostawca internetowy oferują wysokiej jakości naświetlane i drukowane fotoprodukty. Do nich należą przede wszystkim fotoksiążki, odbitki, plakaty, fotokalendarze, fotokartki, fotoobrazy jak np. dibond, pleksi czy forex oraz fotoprezenty.