O mnie

DJ i wodzirej z dekadą doświadczenia.

Nazywam się Krystian Bandura i super, jeśli od początku zgodzicie się przejść na „TY”. Na pewno ułatwi to naszą komunikację, a od rozmowy przecież wszystko się zaczyna!
Początek swojej kariery DJ’a kojarzę z salą gimnastyczną szkoły podstawowej, gdzie wraz z kolegą prowadziliśmy szkolne dyskoteki. Niby banalne, ale cóż – każdy miał jakiś start…
Zabawy szkolne były pierwszym bodźcem do tego aby z muzyką być za pan brat,  aż do dziś!

Pierwsze „poważne imprezy” zaczęły się nieco później, gdy już posiadałem własny sprzęt oraz praktykę pozyskaną u boku kolegów DJ – zarówno w klubach jak i na prywatnych przyjęciach. W międzyczasie udaje mi się zbierać doświadczenie prezenterskie w internetowych rozgłośniach radiowych…

Przez te wszystkie lata, aż do dziś, pozostaję za konsoletą i z łatwością łączę przyjemne z pożytecznym – co oznacza, że muzyka jest nie tylko moją pasją i hobby ale także sposobem na życie. Dziś, jako doświadczony DJ, mogę pochwalić się ogromną ilością pozytywnych opinii na temat mojego sposobu prowadzenia imprez oraz jakości dobranego repertuaru muzycznego – niezależnie od rodzaju imprezy. Podejmę się każdego muzycznego zlecenia, nawet jeśli scenariusz imprezy i miejsce jej realizacji są niebanalne. 

Z miłości do dobrego dźwięku...

Kilka lat temu poszerzyłem swoją działalność o technikę sceniczną. Zebrane doświadczenie przy wielu projektach kulturalno – rozrywkowych, takich jak realizacja koncertów, inscenizacji teatralnych oraz sztuk kabaretowych – pchnęło mnie w kierunku własnych działań w obszarze realizacji tego typu imprez. Kolejnym krokiem było powiększenie zaplecza sprzętowego oraz podjęcie współpracy z Agencjami Artystycznymi i organizatorami indywidualnymi. Każde miejsce, gdzie pojawia się publika, uznaję za miejsce idealne dla mnie! Doświadczenie w tym obszarze możecie uznać za mój dodatkowy atut, zwłaszcza gdy swoją imprezę planujecie w nietypowych miejscach lub trudnych akustycznie salach.