Polecamy

Ponoć najchętniej korzysta się z usług sprawdzonych marek.
Dlatego poniżej przedstawiamy osoby i miejsca z którymi warto podjąć współpracę i nasza firma ręczy swoim dobrym imieniem za ich profesjonalizm, najwyższy poziom, niebanalne podejście do tematu,
otwartość na nowe pomysły oraz chęć współpracy:

Salon fryzjerski

Marika Bandura - to dziewczyna urodzona z grzebieniem i nożyczkami! Niebanalne fryzury i miliony pomysłów na udany look! Jej domena to fryzury ślubne. Jeśli trzeba to z dojazdem w miejsce wskazane przez Klienta.

Fotografia

Michalina Andrzejewska - fotograf z prawdziwego zdarzenia! Uwieczni nie tylko śluby, wesela czy chrzciny, ale także pierwsze dni życia dziecka lub ostatnie dni ciąży przyszłych mam. Słowem - pełne marzeń zdjęcia małych i dużych.

Bańki mydlane lub iluzja

Arek Gwizdała - to człowiek-pasja! Chcesz mieć na swojej imprezie oryginalny pokaz baniek mydlanych? Lub intryguje Cię iluzja w każdym znaczeniu tego słowa? W takim razie uczestnik programu Mam Talent idealnie wpasuje się w Twoje oczekiwania.

Zaproszenia ślubne i papeteria

Studio, które zaprojektuje i wykona dla Was komplet ślubnej papeterii. Od zaproszeń dla Waszych Gości, poprzez winietki, zawieszki na alkohol aż po podziękowania dla świadków czy księgę gości. Całą ofertę znajdziecie na stronie pracowni.